زیتون ایرانی با بسته بندی بین المللی در ریل صادرات قرار گیرد/ کشت فراسرزمینی نیازمند رعایت چارچوب قانونی

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته سایت شخصی مهندس سید محمد بیاتیان نماینده مردم شریف و فهیم بیجار ، حسن آباد یاسوکند ، بابارشانی / دبیر کمیسیون صنایع ومعادن مجلس نهم شورای اسلامی

برجسب شده در: , , , , , , , , ,

انتشار یافته در خرداد ۰۴, ۱۳۹۵ با بدون دیدگاه

بیاتیان مطرح کرد:

زیتون ایرانی با بسته بندی بین المللی در ریل صادرات قرار گیرد/ کشت فراسرزمینی نیازمند رعایت چارچوب قانونی

سرویس اقتصادی
عضوکمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه زیتون ایرانی با بسته بندی بین المللی در ریل صادرات قرار بگیرد،گفت:کشت فراسرزمینی نیازمند چارچوب قانونی است تا از حقوق صنعت کشاورزی کشورمان محافظت کند.
سه‌شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۱

 زیتون ایرانی  با بسته بندی  بین المللی در ریل صادرات قرار گیرد/ کشت فراسرزمینی نیازمند رعایت  چارچوب قانونی

سیدمحمد بیاتیان درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره  صادرات زیتون ایرانی،گفت:محصول زیتون زمانی می تواند در ریل صادرات  قرار بگیرد که از منظر بسته بندی استانداردهای بین المللی  را رعایت کرده باشد و این درحالی است که  زیتون برای صادرات بهینه نیازمند نقشه راهی است  که مبدا تولید  محصول  به نحو مطلوب مشخص شده باشد .

نماینده مردم  بیجار درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محصول زیتون ایرانی با توجه به ویژگی های منحصر به فرد می تواند برای ما  ارزش افزوده و تولید ثروت کند،ادامه داد:صادرات زیتون زمانی می تواند برای ما مقرون به صرفه باشد که با برند اختصاصی که نشانگر تاریخ تولید و مبدا  است،صادر شود.

سیدمحمد بیاتیان

کشت فراسرزمینی باید برطبق سازوکار قانونی ترسیم شود

نماینده مردم بیجار در مجلس همچنین درباره  کشت فراسرزمینی،تصریح کرد:با توجه  به مشکل تامین اّبی که درصنعت کشاورزی  داریم،کشت فراسرزمینی می تواند برای  ما نقطه مثبت اقتصادی به شمار می آید و این درحالی است که با برنامه ریزی قانونی و اقتصادی می توانیم در اراضی کشاورزی کشورهای دیگر در راستای کاشت،داشت و برداشت محصول  به فعالیت  بپردازیم.

عضوکمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه کشت فراسرزمینی باید برطبق سازوکار قانونی ترسیم شود،یادآورشد: حق و حقوق ایران نباید در کشت فراسرزمینی دچار مشکل شود و ازهمین رو باید قرارداد محکمی بر طبق اصول حقوقی با کشورهای که خواهان کشت فراسرزمینی هستند،بسته شود./

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد زیتون ایرانی با بسته بندی بین المللی در ریل صادرات قرار گیرد/ کشت فراسرزمینی نیازمند رعایت چارچوب قانونی. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید