بیاتیان: درس وزیر دروغگو به کتب درسی اضافه شود

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته سایت شخصی مهندس سید محمد بیاتیان نماینده مردم شریف و فهیم بیجار ، حسن آباد یاسوکند ، بابارشانی / دبیر کمیسیون صنایع ومعادن مجلس نهم شورای اسلامی

برجسب شده در: , , , , , , , , , , , , ,

انتشار یافته در اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۵ با بدون دیدگاه

سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۵

بیاتیان: درس وزیر دروغگو به کتب درسی اضافه شود/ ابوترابی فرد: نباید اینگونه درباره وزراصحبت شود

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید محمد بیاتیان در نشست علنی امروز ( سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، خطاب به مردم حوزه انتخابیه خود افزود: به جهت همه قصورها و دروغ های وزارت ورزش و جوانان و مدیران آن به دلیل انجام ندادن وعده ها عرض شرمندگی دارم.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان با وعده های دروغین و انجام نشدنی برای راه اندازی تنها یک استخر در این شهرستان، ۴۰۰ میلیون تومان اختصاص نداد درحالی که از روز اول وعده احداث این استخر را داده بود.

وی یادآور شد: لذا به ایشان توصیه می کنم از روی درس چوپان دروغگو صد مرتبه بنویسند و به آقای دکتر فانی توصیه می کنم در کتب درسی مدارس حتما درس وزیر دروغگو را بگنجاندند چون چوپان های ما دروغ نمی گویند.

محمد حسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از این اظهارات، گفت: نباید اینگونه درباره وزراصحبت شود./

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد بیاتیان: درس وزیر دروغگو به کتب درسی اضافه شود. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید