آخرین نطق مهندس بیاتیان در مجلس نهم

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته سایت شخصی مهندس سید محمد بیاتیان نماینده مردم شریف و فهیم بیجار ، حسن آباد یاسوکند ، بابارشانی / دبیر کمیسیون صنایع ومعادن مجلس نهم شورای اسلامی

برجسب شده در: , , , , , , , , , ,

انتشار یافته در فروردین ۱۷, ۱۳۹۵ با بدون دیدگاه

بیاتیان در نطق میان دستور:

کلیدحل مشکلات در داخل کشور است/ گل به خودی نزنیم

سرویس صحن
عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به اینکه کلید حل مشکلات ایران در لوزان ، ژنو یا نیویورک یا هیچ جای دیگر نیست، تصریح کرد: کلید حل مشکلات ایران در داخل کشور است و همه موظف هستیم که به دولت کمک کنیم.
سه‌شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۱
اسامی ناطقان میان‌دستور امروز صحن علنی مجلس
201604102414089432_Orig 201604102675323689_Orig 201604102436076338_Orig 201604100062713946_Orig 201604102647374232_Orig 201604102610294619_Orig

به گزراش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید محمد بیاتیان در  نشست علنی امروز ( سه‌شنبه ۱۷ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تبریک آغاز سال جدید گفت: براساس آنچه که خداوند بلندمرتبه در قرآن کریم بیان داشته است ، ما موظف هستیم که توان دفاعی خود را در مقابل دشمنان ارتقاء بخشیم و به کوری چشم دشمنان، همه آحاد ملت ایران و ارکان نظام جمهوری اسلامی پشت سر مقام معظم رهبری معتقد به توسعه توان موشکری هستند.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: زمزمه افراد ناآگاه یا مغرض کوچک ترین خدشه ای در وحدت عقیده مردم ایران را به وجود نخواهد آورد لذا ما توان موشکی خود را ارتقاء خواهیم بخشید و هر موزاییکی که نام رژیم اشغالگرقدس بر آن نقش بسته از تیررس ما در امان نخواهد بود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن با اشاره به نام گذاری سال ۹۵ توسط مقام معظم رهبری با عنوان «اقتصادمقاومتی، اقدام و عمل» گفت: کلید حل مشکلات ایران در لوزان، ژنو یا نیویورک یا هیچ جای دیگر نیست؛کلید حل مشکلات ایران در داخل کشور است. با همدلی و وحدت می توانیم همه مشکلات را حل نماییم ؛ همه ما موظف هستیم که به دولت کمک کنیم.

این نماینده مجلس نهم تاکید کرد: امروز در بحبوحه مشکلات اقتصادی، تقسیم بندی های سیاسی رایج و دعواهای حیدری-نعمتی هیچ دردی از مشکلات کشور را دوا نمی کند.همه باید روحیه و رفتار انقلابی داشته باشیم و عافیت طلبی نکنیم و برای رونق اقتصاد و صنایع کشور باید با تمام توان تلاش کنیم.

وی گفت: خدا را شاکرم که در طول چهارسالی که به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی حضورداشتم توفیقاتی کسب کردم و امروز در محضر خداوند ، امام و شهدای گرانقدر خود را روسفید می دانم و از وزیرنفت به دلیل عملیات گازرسانی به ۷۰ روستا در مدت زمان نمایندگی اینجانب تشکر نموده و امیدوارم سایر روستاهای منطقه نیز به دلیل سردسیری منطقه سریع تر از این نعمت برخوردار شوند.

نماینده مردم بیجار در مجلس گفت: اقدام وزیر راه و شهر سازی در جهت آسفالت ۲۱۰ کیلومتر راه روستایی  و بهره مندی بیش از ۵۰ روستا از جاده های ارتباطی آسفالت در دوران نمایندگی اینجانب ، اقداماتی قابل تمجید است و درخواست دارم در امر افتتاح مسیر بیجار-همدان با پیشرفت ۹۸ درصدی اقدام عاجل صورت گیرد.

وی در تشریح اقدامات عمرانی صورت گرفته در شهرستان بیجار گفت: احداث واحد کنستانتره۲۵هزار تنی، احداث کشتارگاه تمام صنعتی،  احداث تصفیه خانه فاضلاب بیجار ، اخذ مصوبه دو شهر جدید در منطقه ، ارتقاء شاخص های درمانی با اخذ اعتبارات و امکانات از وزارت بهداشت ،افتتاح درمانگاه آموزش و پرورش ، افتتاح استخر آموزش و پرورش ، احداث مدرسه مسکن مهر ، اخذ مصوبه  هیات دولت سد حسن آباد یاسوکند ، احداث مجتمع فولاد با حضور بخش خصوصی ، افتتاح ۶۰۰ واحد مسکن مهر و ده ها اقدام عمرانی دیگر در زمان حضور اینجانب به عنوان نماینده مردم بیجار ، حسن آباد یاسوکند و بابارشانی صورت گرفته است.

بیاتیان با بیان این که سخنانش پشت تریبون به عنوان آخرین نطق رسمی وی به عنوان نماینده مجلس نهم است ، گفت: در انتخابات به استناد بند۱ ماده ۲۸ رد صلاحیت شدم درحالیکه عدم التزام به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی موضوع صحیحی نیست. زیرا در سن ۱۰ سالگی پدرم به شهادت رسید و بسیاری از اقوام درجه یک اینجانب به فیض شهادت نائل شدند. همه آنها وصیت نامه نوشتند و به استقبال شهادت رفتند.

وی گفت: از زمانی که وارد فعالیت های اجتماعی و سیاسی شدم، همواره جایگاهی که در آن سخن گفته ام تریبون دفاع از نظام و رهبری بوده است. تریبون نمایندگی اینجانب به شهادت نمایندگان مجلس ، تریبون دفاع از ولایت و کشور بوده است.نمایندگان می دانند که رد صلاحیت شدم و این حکم بدون آن که اجازه دفاع داشته باشم سنگین بود.

این نماینده مجلس نهم گفت: علی رغم رد صلاحیت زبان به گلایه نگشودم و در صحنه حضور یافتم تا حضور حداکثری محقق شود که الحمدالله در جریان دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور حداکثری محقق شد.

وی در ادامه افزود: ای کاش شورای نگهبان اجازه دفاع به ما نمایندگان رد صلاحیت شده را می داد ، ای کاش پرونده ما روشن و واضح بود تا ما از حقوق خود دفاع می کردیم. آیا می توان با ادعایی کذب و دروغ کسی را رد صلاحیت کرد؟ کاش شورای نگهبان مسئولین هیات نظارت استان کردستان را از بومیان همین استان انتخاب می کرد.

بیاتیان گفت: آیا کسی را می توان بی گناه به دار مجازات آویخت؟  ای کاش مارا به دار می آویختند اما آبروی مارا اینگونه نمی بردند. پرونده ای که به لطف دشمنان دوست نما موجب رد صلاحیت بنده بدون پذیرش مستندات شد.

وی در انتها گفت: امام خمینی (ره) فرموده اند که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند ما هم معتقد به این شعار هستیم اما شرط آن این است که گل به خودی نزنیم. خودی ها را رد صلاحیت نکنیم و از فعالیت منع نکنیم آمریکا هیچ غلطی نمی توانند کنند. در طول زمانی که به عنوان نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی حضور داشتم روح پدر شهیدم را مشاهده کردم. از آنهایی که بر علیه من پرونده سازی کرده اند به شهدا شکایت برده ام./

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد آخرین نطق مهندس بیاتیان در مجلس نهم. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید