مشکلات سوخت کشاورزان پس از سال‌ها مرتفع نشده است

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته سایت شخصی مهندس سید محمد بیاتیان نماینده مردم شریف و فهیم بیجار ، حسن آباد یاسوکند ، بابارشانی / دبیر کمیسیون صنایع ومعادن مجلس نهم شورای اسلامی

برجسب شده در: , , , , , , , , ,

انتشار یافته در فروردین ۱۶, ۱۳۹۵ با بدون دیدگاه

بیاتیان مطرح کرد:

مشکلات سوخت کشاورزان پس از سال‌ها مرتفع نشده است

سرویس صحن
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درخصوص بی‌توجهی نسبت به سوخت کشاورزان به وزیر جهاد کشاورزی تذکر داد.
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۶

مشکلات سوخت کشاورزان پس از سال‌ها مرتفع نشده است

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید محمد بیاتیان در نشست علنی امروز (دوشنبه ۱۶ فروردین‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تاکید بر تحقق شعار سال و اقتصاد مقاومتی به وزیر جهاد کشاورزی تذکر داد: پس از سال‌ها و تذکرات جدی نمایندگان مشکل سوخت کشاورزان حل نشده است، کشاورزان همچنان درگیر کاغذبازی اداری برای دریافت ۵۰۰ لیتر سوخت هستند.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی به وزیر ورزش و جوانان تذکر داد و گفت: متاسفانه همه وعده‌های این وزیر کذب و دروغ بوده و از ایشان بعید است که به‌عنوان یک مسلمان و استاد دانشگاه به نمایندگان و مردم دروغ گوید.

وی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تذکر داد و گفت: در حال حاضر بودجه‌های قطره‌چکانی شهرستان‌های محروم قطع شده است که این موضوع باید مورد توجه قرار بگیرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن به وزیر بهداشت درخصوص بی‌توجهی نسبت به خرید تجهیزات بیمارستان و بیمار تذکر داد و در ادامه گفت: وزیر کشور نیز باید درخصوص متوقف شدن تقسیمات کشوری ملاحظه کند./

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد مشکلات سوخت کشاورزان پس از سال‌ها مرتفع نشده است. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید