مجلس دهم به‌دور از هیاهوهای سیاسی در جهت بهبود معیشت مردم گام بردارد

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته سایت شخصی مهندس سید محمد بیاتیان نماینده مردم شریف و فهیم بیجار ، حسن آباد یاسوکند ، بابارشانی / دبیر کمیسیون صنایع ومعادن مجلس نهم شورای اسلامی

برجسب شده در: , , , , , , , , , , ,

انتشار یافته در اسفند ۱۳, ۱۳۹۴ با بدون دیدگاه

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اولویت‌های مجلس در دوره دهم گفت: مجلس دهم می‌بایست گام‌های اساسی در جهت بهبود معیشت مردم بردارد.

سید محمد بیاتیان

سیدمحمد بیاتیان عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم به اولویت‌‌های مجلس دهم اشاره کرد و گفت: بنده معتقدم که مجلس در دوره آینده می‌بایست به‌دور از هیاهوهای سیاسی به معیشت مردم توجه بیشتری داشته باشد و گام‌های اساسی در جهت بهبود آن بردارد.

وی با تأکید بر اینکه دولت یازدهم در حل مشکلات معیشتی مردم در این مدت نمره قبولی کسب نکرده، افزود: امروز شاهد تعطیلی و رکود در بخش‌‌های تولید و صنعتی کشور در استان‌های مختلف هستیم که این مشکلات باید برطرف شده و دولت به آنها توجه داشته باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یکی دیگر از اولویت‌های مجلس دهم را توجه به اقتصاد مردمی دانست و تصریح کرد: نمایندگان در مجلس آینده می‌بایست به همراهی دولت با اقتصاد مردمی و توجه به بخش خصوصی گام‌های اساسی برداشته و طرح‌هایی با این اولویت را تصویب کنند.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد مجلس دهم به‌دور از هیاهوهای سیاسی در جهت بهبود معیشت مردم گام بردارد. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید