سخنرانی مهندس بیاتیان در راستای روشنگری در گلزار شهدای بیجار

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته سایت شخصی مهندس سید محمد بیاتیان نماینده مردم شریف و فهیم بیجار ، حسن آباد یاسوکند ، بابارشانی / دبیر کمیسیون صنایع ومعادن مجلس نهم شورای اسلامی

برجسب شده در: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

انتشار یافته در اسفند ۰۲, ۱۳۹۴ با ۲ دیدگاه

عده‌ای از اینکه دشمن برایشان دست می‌زند، خرسند هستند

بیاتیان: اراده بر این است در کردستان نمایندگان بله‌ قربان‌گوی رأی بیاورند/ مردم اجازه نمی‌دهند تفکر خان بالا در بیجار پیاده شود / صدها سال است شیعه و سنی، ترک و کرد در این شهرستان با وحدت زندگی می‌کنند

نماینده مردم بیجار در مجلس گفت: اراده بر این است که در شهرستان بیجار و استان کردستان کسانی نماینده شوند که حرف گوش‌کن و بله‌ قربان‌گویی بیش نباشند. صدها سال است شیعه و سنی، ترک و کرد در این شهرستان با وحدت زندگی می‌کنند.

photo_2016-02-22_11-11-31 photo_2016-02-22_11-11-10 photo_2016-02-22_11-11-16 photo_2016-02-22_11-11-22 photo_2016-02-22_11-10-48 photo_2016-02-22_11-10-54 photo_2016-02-22_11-11-04 photo_2016-02-22_11-10-25 photo_2016-02-22_11-10-29 photo_2016-02-22_11-10-35 photo_2016-02-22_11-10-01 photo_2016-02-22_11-10-17 photo_2016-02-09_15-58-45

به گزارش خبرگزاری فارس از بیجار، سیدمحمد بیاتیان شامگاه یکشنبه در یک سخنرانی در جمع مردم بیجار در گلزار شهدای این شهر، اظهار داشت: ما در آستانه هفتم اسفندماه به عنوان یک روز تاریخی، یعنی روز انتخابات هستیم که همه باید با حضوری گسترده و پرشور همراه با آگاهی در پای صندوق‌های اخذ رأی حاضر شوند.

وی افزود: به عنوان کسی که توفیق حضور در رقابت‌های دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را ندارم، می‌گویم، ما در مقابل قانون و امر رهبری و شورای محترم نگهبان گردنمان باریک‌تر از مو است و به قانون تمکین می‌کنیم چرا که برای این قانون شهدایی جان داده‌اند و همه مردم هم هزینه‌هایی داده‌اند.

وی گفت: در مقابل تمامی تهمت‌ها کوتاه آمدم و دم بر نیاوردم تا بتوانم کار کنم و قدم مثبتی برای مردم بردارم و خداوند را شاکرم که در دوران تحریم و سخت‌ترین دوران بعد از انقلاب، کارهای بزرگی را پیگیری کردم.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این دوره نمایندگی، مدیرانی را به ما تحمیل کردند که نه تنها یار نماینده نبودند بلکه باری بر دوش ما گذاشتند و آنها مأموریت داشتند تا به گونه‌ای کار کنند که مانع اقدامات بنده در زمینه کمک به مردم شهرستان باشند ولی اراده الهی این بود که در سخت‌ترین دوران، بیشترین و بهترین کارها انجام شود.

صدها سال است شیعه و سنی، ترک و کرد در این شهرستان با وحدت زندگی می‌کنند

نماینده مردم بیجار خطاب به مردم بیان کرد: مردم مراقب مهندسی انتخابات باشید، چرا که در این ایام تلاش می‌شود گنجشک را رنگ کنند و به اسم قناری به مردم بفروشند.

بیاتیان گفت: قرار است برای چهار سال آینده سرنوشت شما رقم بخورد، پس باید مراقب باشید که کلاه سرتان نرود و در هیاهوی انتخابات و با تبلیغات ظاهری، جور دیگری سرنوشت ماها را رقم نزنند.

وی افزود: صدها سال است شیعه و سنی و ترک و کرد در این شهرستان با وحدت و برابری در کنار همدیگر زندگی کرده‌ایم پس باید مراقب بود تا برخی‌ افراد و گروه‌ها نتوانند از کانال اختلاف‌افکنی به مطامع خود برسند.

بیاتیان با بیان اینکه امروز به عنوان کاندیدایی که به دلایلی در صحنه انتخابات حضور پیدا نکرده‌ام، صحبت می‌کنم، گفت: تمام این موارد برنامه‌ریزی شده بود.

وی در ادامه با یادآوری فرآیند انتخاب استاندار کردستان و معارفه استاندار فعلی با حضور وزیر کشور، گفت: وقتی وزیر کشور اعلام کرد من در کردستان به حجت شرعی نرسیده و کسی را از میان نخبگان شما نتوانستم برای استانداری انتخاب کنم، ما اطاعت کردیم چرا که انتخاب استاندار در اختیار دولت است.

وی تصریح کرد: در این ایام تبلیغات انتخابات آغاز و به جاهای زیادی مراجعه کرده‌ام و به این نتیجه رسیده‌ام که انتخابات در کردستان مهندسی شده است.

جوانان مانند گذشته در صحنه انتخابات باشند

بیاتیان جوانان را رویش‌های انقلاب عنوان کرد و گفت: جوانان باید همچون حضور در صحنه‌های دیگر، در عرصه انتخابات هم حضور پیدا کنند و به گونه‌ای مطالعه و روشنگری کنند که انتخاب، انتخاب افراد اصلح باشد.

وی یادآوری کرد: چهار سال با حرکت در مدار قانون و مدارا با دولتی که به لحاظ گرایش سیاسی با من مخالف بود، به خاطر مردم همگرایی داشتم چون گفتمان من اصولگرایی است و هیچ‌گاه با حزب باد نبوده و پرچم خود را به سمت راست و چپ نچرخانده‌ام.

وی گفت: افتخار می‌کنم در دولت اصلاح‌طلب بهترین ارتباط با وزرا داشتم و در بین نماینده‌های استان هماهنگ‌ترین نماینده با استاندار بودم چرا که من به مردم قول دادم برای آنها کار کنم و قول دادم سیاست‌بازی و سیاست‌کاری و سیاه‌بازی نکنم.

عده‌ای از اینکه دشمن برایشان دست می‌زند، خرسند هستند

وی بیان کرد: امروز نان برخی در این است که از شهدا و از رهبری و از جنگ و دفاع مقدس هزینه می‌کنند و این درد است برای ما، چرا که این شهدا از ما هیچ چیز نخواسته و نمی‌خواهند، جز اینکه اجازه ندهیم کلام امام و امر رهبری که فرمودند” نگذارید انقلاب به دست نااهلان بیفتد” زمین بماند.

وی گفت: اما امروز عده‌ای بر خلاف اینها حرکت می‌کنند شاید سخن من مربوط به شهرستان بیجار نباشد اما عده‌ای از اینکه دشمن برای آنها دست می‌زنند خوشحال و خرسند هستند.

وی گفت: اگر امروز بی‌بی‌سی به ما پیام می‌دهد که در انتخابات شرکت کنید و به فلان شخص رأی دهید، این برای ما و آن افراد انقلابی ننگ است و مردم باید انقلابی بمانند و به دشمن تودهنی بزنند.

مهندسی انتخابات در کردستان و بیجار امری بدیهی است

به گفته وی، امروز مهندسی انتخابات در استان کردستان و در شهرستان بیجار امری کاملا بدیهی است و عده‌ای را از حق مسلم محروم کرده‌اند تا وعده‌هایی که به دیگران داده‌اند، عملی شود.

به گفته بیاتیان، نظام ما نظام اسلامی است و در نظام اسلامی عدالت و بر کرسی نشاندن عدالت یکی از اصول اساسی و توصیه امام، رهبری و وصیت تمامی شهدا است.

وی با بیان اینکه کسی که اکنون در زندان اوین است، لیست ۷۰ نفره بیرون داده و می‌خواهد نماینده داشته باشد، گفت: بیشتر کاندیداها در غرب کشور و استان‌های غربی هستند که سال‌های سال برخی از جناح‌های سیاسی کردستان را از حنجره آن آقا اداره کرده‌اند و خان بالا، برای کردستان، قروه و تمام جاهای دیگر نقشه دارد.

به گفته بیاتیان، اراده بر این است که در شهرستان بیجار و استان کردستان کسانی نماینده شوند که حرف گوش‌کن و بله‌ قربان‌گویی بیش نباشند.

بیاتیان افزود: هیچ‌گاه به هیچ گروه و جناح سیاسی علی‌رغم وعده‌هایی که می‌دادند، اجازه نداده‌ام برای من تعیین تکلیف کنند که این برای برخی‌ها قابل پذیرش و درک نیست و آنان می‌خواهند فردی به مجلس راه یابد و بر مسند نشیند که گوشش در دست آنها باشد و هر چه آنها می‌گویند تکرار کند.

وی انتخاب آگاهانه را مورد تأکید قرار داد و گفت: آگاهانه انتخاب کنید و پشت صحنه انتخابات را ببینید و بنده نیز اجازه نخواهم داد باز هم تفکر خان بالا در بیجار بر مسند قدرت بایستند.

بیاتیان تصریح کرد: اگر مجلسی تشکیل شود و خدایی نکرده اراده‌ای از خود نداشته باشد فردا مقام معظم رهبری تنها خواهد ماند و ما چنین مجلسی نمی‌خواهیم.

بیاتیان همچنین گفت: از برخی منبری‌ها هم گلایه دارم، در انتخابات خیلی‌ها ردصلاحیت شده‌اند اما این بدان معنا نیست که کسی بی‌دین و ضد جمهوری اسلامی باشد و آن‌ها باید قیامت را به ما یادآوری کنند نه اینگونه حکم دهند.

وی در ادامه افزود: ما نه تنها در کردستان قحط الرجال نداریم بلکه افرادی لایق داریم که جنگ را در کردستان مدیریت کردند.

نماینده مردم بیجار در مجلس عنوان کرد: ما اجازه نمی‌دهیم پروژه نفوذ که رهبری بارها به آن اشاره کرده‌اند در کشور و منطقه پیاده شود و این مسیر، مسیر آبادانی و شکوفایی استان و شهرستان است.

وی با بیان اینکه ما نمی‌توانیم به سرنوشت شهرستان و منطقه بی‌تفاوت باشیم از مردم خواست تا ضمن شرکت باشکوه در انتخابات، بر اساس معیارهای درست و علمی رأی بدهند.

وی گفت: هرچند مهندسی انتخابات توسط آقایانی از استان و شهرستان شکل گرفته است، اما تجربه نشان داده است که مردم حرف آخر را می‌زنند.

 

۲ دیدگاه

۲ دیدگاه در سخنرانی مهندس بیاتیان در راستای روشنگری در گلزار شهدای بیجار در حال حاظر وجود دارد . شاید شما مایل به افزودن نظر شخصی خودتان هستید؟

 1. با سلام خدمت سید عزیز
  سیدجان تنها کسی به درد مردم بیجار می خورد که از خود مردم و میان مردم زندگی کند،رنج کشیده باشد و با تمام توان از همه ی هستی خود بگذرد برای خدمت به این مردم شریف.
  اما با تجربه ای که در انتخابات کسب کرده ام تا زمانی که در انتخابات تزویر و ریا، پول های چندصد میلیونی،وعده های دروغ و بی اساس،به هر قیمتی رای و نظر مردم را جلب کردن ورقابت نابرابر باشد پیشرفت و توسعه در بیجار مهال است. افتخار می کنم که با دست خالی، با رعایت کردن قانون ،با پاک ترین نحوه تبلیغات کار را به پایان رساندم و پاک ترین آرای این مردم شریف را کسب نمودم.آنچه که مهم است برگزیده ی مردم شدن نیست بلکه انجام وظیفه است و رضای خدای متعال .
  همیشه در پناه خداوند متعال و در سایه توجهات امام زمان باشید .
  دروستدارو دعا گوی شما:خداویردی

  • درپناه حق موفق و سربلند باشید

دیدگاهتان را بنویسید