حضور مردم در جشن انقلاب دشمنان را نا امید کرد/حضور در انتخابات در تراز حماسه های عظیم انقلاب است

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته سایت شخصی مهندس سید محمد بیاتیان نماینده مردم شریف و فهیم بیجار ، حسن آباد یاسوکند ، بابارشانی / دبیر کمیسیون صنایع ومعادن مجلس نهم شورای اسلامی

برجسب شده در: , , , , , , , , ,

انتشار یافته در بهمن ۲۲, ۱۳۹۴ با بدون دیدگاه

حضور مردم در جشن انقلاب دشمنان را نا امید کرد/حضور در انتخابات در تراز حماسه های عظیم انقلاب است  IMG_5451 IMG_5457 IMG_5474 IMG_5479 344__Files_20_1394_بهمن94_پی 09 IMG_5468

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با تاکید بر اینکه حضور گسترده مردم در جشن پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان را نا امید کرد،گفت: حضور در انتخابات در تراز حماسه های عظیم انقلاب است.

به گزارش خبرنگار بام ایران، سردار محمد حسین رجبی صبح امروز در جمع راهپیمایی کنندگان دیار بیجار گروس در سالروز تولد انقلاب اسلامی ایران،ضمن تبریک عید بزرگ انقلاب اسلامی ،اظهار داشت:ما امروز سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را در پایان سی و هفتمین سال و طلیعه سی و هشتمین شروع جشن میگیریم که انقلاب اسلامی ایران از برکات و دستاوردهای زیادی برای امت اسلامی و جهانیان به ارمغان آورده است.

وی افزود: حضور پر شور مردم کشورمان در خلق حماسه های عظیم در دنیا زبانزد است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با تاکید بر اینکه دشمنان نظام و اسلام از روی بغض و کینه هیچ وقت عظمت  انقلاب اسلامی را به صورت آشکار به زبان نمیاوردن،گفت:دشمنان در خلوت خودشان که با هم هستند به عظمت مردم ایران اعتراف دارند.

سردار رجبی بیان داشت: حضور گسترده مردم بعد از سی و هفت سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران از دستاوردهای و برکات مقدس این نظام است.

وی خاطر نشان کرد: حضور گسترده مردم بیجار گروس همپای مردم سایر شهرهای کشور ایران اسلامی نشان از درک صحیح موقعیت ،ولایتمداری،دشمن ستیزی و دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی ایران است.

فرمانده قرارگاه شهید شهرام فر کردستان گفت:مردم دیار بیجار گروس در یک روز سرد زمستانی با حضور گسترده خود در این راهپیمایی به همه ثابت کردند که به ارمان های نظام و ندای رهبری خویش و آرمان های شهدا پایبند.

رجبی بیان داشت: ماندگاری انقلاب اسلامی بعد از توطئه های دشمنان به ویژه در کردستان که گروهک های مزدور و از خدا بی خبر از جانب کشورهای استکباری برای برهم زدن امنیت ایران اسلامی ماموریت یافتند از الطاف الهی بود.

وی تصریح کرد:حضور مردم در این راهپیمایی با این عظمت گواه پشتیبانی از انقلاب و آرمان های و شهدای عزیز هستند که با ایثار جانشان در دفاع از انقلاب اسلامی خود سر از پا نشناختن و جان عزیزان را اهدا کردند تا کشورشان سربلند و پر آوازه در جهت اسلام و ارزش های اسلامی گام بردارد.

حضور تمامی اقشار شهرستان بیجار در این راهپیمایی و جشن سالگرد پیروزی انقلاب نشان از وفادارای شما به ارمان های امام و انقلاب است.

فرمانده سپاه بیت المقدس اظهار داشت: دفاع جانانه ،مجاهدت و استقامت از انقلاب در طول هشت سال دفاع مقدس بود یکی دیگر از جلوه های ایثار مردم و دستاردهای انقلاب اسلامی ایران است.

وی افزود:مردم بیجار در همه توطئه ها سینه سپر کردند و دور از هر قومیت و مذهبی در حوزه های اقتصادی ،تحریم، تهدید، جنگ فرهنگی عیار خود را نشان دادند.

رجبی با اشاره به حضور گسترده و وصف ناپذیر مردم شهرستان بیجار در عید بزرگ انقلاب اسلامی ،افزود: حضور گسترده شما در این راهپیمایی و جشن پیروزی انقلاب اسلامی ،تجدید پیمان با اسلام ، رهبری و ارمان های انقلاب اسلامی ،شهیدان و  ارزش های دفاع مقدس این است در جهت ماندگاری انقلاب اسلامی تاست.

فرمانده قرارگاه شهید شهرام فر کردستان در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت انتخابات پیش رو در هفتم اسفند،بیان داشت:کی از رویدادها مهم سیاسی که در تراز یک حماسه بزرگ است انتخابت هفتم اسفند می باشد.

وی بیان داشت:حضور مردم ایران اسلامی در دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن یک دفاع همه جانبه در دوام و قوام در برابر تهدید انقلاب و نیز مقاومت جانانه کشور است.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد:طبق فرمایش مقام معظم رهبری صفوف به هم پیوسته حضور مردم در پای صندوق های رای یکی از ماندگاری های انقلاب اسلامی ایران در برابر توطئه های دشمنان است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ضمن قدردانی از حضور مردم ولایتمدار بیجار در تجدید پیمان مجدد با ارمان های امام و رهبری و ارزش های انقلاب اسلامی ،بیان داشت:مردم بیجار و استان کردستان همپای دیگر مردم ایران اسلامی با حضور در پای صندوق های رای حماسه ای در تراز انقلاب اسلامی خلق خاهند کرد و عظمت ایران اسلامی را یک بار دیگر به جهانیان ثابت و خواهند کرد.

وی تاکید کرد: مردم ایران اسلامی با حضور گسترده خود در این راهپیمایی ثابت کردند پای صندوقهای رای خواهند آمد.

سردار رجبی با بیان اینکه یکی از خواسته های مقام معظم رهبری این است که افرادی که نظام را هم قبول ندارند در پای صندوق های رای حاضر شوند،گفت:حضور داکثری در پای صندوق های رای از مطالبات رهبر معظم انقلاب در انتخابات اخیر است.

فرمانده قرارگاه شهید شهرام فر کردستان گفت:مردم بیجار همچنان که گوش به فرمان ولایت هستند با توجه به حساسیت موضوع با اقتدار بیشتر در این انتخابات حضور خواهند یافت.

این مقام مسئول تصریح کرد: انتخاب فرد شایسته و اصلح از دیگر مطالبات مهم رهبر معظم انقلاب در امر انتخابات است و مردم ما باید با حضور در پای صندوق های رای و انتخاب افراد اصلح ،فردی ولایتمدار و انقلابی را به مجلس شورای اسلامی بفرستند.

وی افزود :طبق فرمایشات رهبری اگر خودتان نتوانستی کسی را انتخاب کنید بروید از اشخاص با تقوا و با بصیرت که نسبت به ارمان های امام و رهبری و شهدا پایبند هستند بپرسید .

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در پایان سخنان خود یادآور شد:امیدواریم مردم شهرستان بیجار مانند سایر افتخارات خود در صحنه ای مختلف نظام با مشارکت بالای خود در انتخابات یک بار دیگر عهد و پیمان خود را با رهبر معظم انقلاب و ارمان های شهیدان به منصه ظهور برسانند.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد حضور مردم در جشن انقلاب دشمنان را نا امید کرد/حضور در انتخابات در تراز حماسه های عظیم انقلاب است. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید