تخریب شورای نگهبان آب به آسیاب دشمن ریختن است

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته سایت شخصی مهندس سید محمد بیاتیان نماینده مردم شریف و فهیم بیجار ، حسن آباد یاسوکند ، بابارشانی / دبیر کمیسیون صنایع ومعادن مجلس نهم شورای اسلامی

برجسب شده در: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

انتشار یافته در بهمن ۰۶, ۱۳۹۴ با بدون دیدگاه

بیاتیان در تذکر شفاهی؛

تخریب شورای نگهبان آب به آسیاب دشمن ریختن است

 
نماینده مردم بیجار در مجلس ضمن هشدار نسبت به مسئله نفوذ در رقابت‌های انتخاباتی از تخریب وجهه شورای نگهبان انتقاد کرد.
سه‌شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۸

تخریب شورای نگهبان آب به آسیاب دشمن ریختن است

139409292013443386751224 1453495017_3818

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،‌ سید محمد بیاتیان در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، ۶ بهمن‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: ضمن خدا قوت و خسته نباشید به همه زحمت کشان عرصه انتخابات اعم از هیات‌های اجرایی و نظارت باید به آنانی که در جهت تضعیف نهاد مقدس شورای نگهبان قدم برمی‌دارند، تذکر دهم.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: آن‌هایی که تلاش می‌کنند شورای نگهبان را تضعیف کنند باید بدانند این نهاد مقدس به عنوان پاسدار قانون اساسی، یادگار گرانقدر امام خمینی (ره) و بازوی رهبر معظم انقلاب عمل می‌کند.

وی در ادامه گفت: آن‌هایی که تلاش می‌کنند وجهه شورای نگهبان تخریب شود باید بدانند اقدام آن‌ها، آب در آسیاب دشمن ریختن است و باید دست از این بیهوده کار کردن بردارند. همه باید در جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفند تلاش کنیم.

بیاتیان تصریح کرد: باید به عزیزان ناظر انتخاباتی متذکر شوم که متاسفانه عده‌ای در قالب کاندیدا در برخی مناطق کشور و در شهرهایی که ترکیب جمعیتی آن‌ها شیعه و سنی است، متاسفانه به دنبال اختلاف افکنی هستند. این رویکرد و رفتار همان پروژه نفوذ است که پیشتر مقام معظم رهبری نسبت به آن تذکر داده بودند.

این نماینده مجلس نهم افزود: باید همه هوشیار باشند که خدای ناکرده در پروژه نفوذ وارد نشوند. مردم باید در یک فضای آرام بتوانند نمایندگان خود را در مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی انتخاب کنند.

وی در ادامه تذکر شفاهی خود گفت: لازم است به وزیر جهاد کشاورزی، رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد متذکر شوم که موضوع بیمه محصولات کشاورزی برای کشاورزان استان کردستان به یک معضل تبدیل شده است. کشاورزان متحمل خسارات سنگینی شده‌اند ولی تاکنون نتوانسته‌اند حق بیمه خود را به دست آورند.

نماینده مردم بیجار گفت: کشاورزان متاسفانه در مساله بیمه کشاورزی مستاصل مانده‌اند و دست ما نیز به جایی نمی‌رسد. بانک مرکزی در این زمینه باید اقدامی جدی انجام دهد.

وی در خصوص مسائل حوزه انتخابیه خود نیز گفت: استان‌های غربی کشور به ویژه استان کردستان شاهد نزولات آسمانی خوبی بوده‌اند اما در جریان بارش برف متاسفانه برف روبی خوبی صورت نگرفت و مردم با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده‌اند.

بیاتیان گفت: دولت باید در طرح های زود بازده شهرستان‌های محروم تمهیدات بیشتری را در جهت حمایت از کارآفرینان اختصاص دهد و تسهیلات بیشتری را جهت پروژ‌ه‌های تولیدی در اختیار آن‌ها قرار دهد.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد تخریب شورای نگهبان آب به آسیاب دشمن ریختن است. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید