اتمام پروژه های مسکن مهر کشور تا پایان شهریور ۹۵

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته سایت شخصی مهندس سید محمد بیاتیان نماینده مردم شریف و فهیم بیجار ، حسن آباد یاسوکند ، بابارشانی / دبیر کمیسیون صنایع ومعادن مجلس نهم شورای اسلامی

برجسب شده در: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

انتشار یافته در دی ۲۳, ۱۳۹۴ با بدون دیدگاه

احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام محترم وزیر درمسکن مهر با دعوت مهندس بیاتیان مبنی بر بررسی مشکلات عدیده مسکن مهر بیجار شامگاه چهارشنبه در پایان بازدید از واحدهای مسکن مهر بیجار اعلام نمود: در بازدیدی که به صورت میدانی از بلوک های مختلف، واحدها و معابر مسکن مهر به عمل آمد، موارد قابل پیگیری احصاء شد تا به مرور زمان و حسب اولویت رسیدگی شود.درحال حاضر در بیجار۲۰۶۱ واحد مسکن مهر در بیجار ساخته شده است که۱۹۰۰ واحد تحویل متقاضیان گردیده است.

IMG_5061IMG_5064
وی به برگزاری نشست خود با مدیران و دست اندرکاران برای بررسی موارد احصاء شده اشاره نمود و افزود: برخی مشکلات زیر بنایی است و مشکلات برخی واحدها و بلوکها نیز با همیاری و همکاری دولت برطرف می شود.
به گفته مهرآبادی مدرسه شهرک مسکن مهر بیجار دومین مدرسه استانی برای ساکنین این واحدها است و مقرر شده است تا شهرداری نسبت به صدور مجوزهای قانونی برای تکمیل نیازهای رفاهی و خدمات رسانی این شهرک اقدام نماید.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر تاکید کرد: پیشنهاداتی درخصوص تامین منابع مالی برای واحدهای باقی مانده تهیه شده است که در سطح استان کردستان و تهران قابل پیگیری است.

وی با اشاره به اینکه ۱۰۰ هزار واحد از این مسکن ها خود مالکی و فرسوده است،گفت: ۲۸۰ هزار واحد باقی مانده در قالب تعاونی مسکن مهر در دست احداث است که ساخت ۲۰۰ هزار واحد آن رو به پایان است.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: با توجه به شرایط موجود اقتصادی حاکم بر کشور امیدواریم پرونده پروژه مسکن مهر کشور تا پایان سال ۹۵ بسته شود.

مهرآبادی بیان داشت: از تعداد ۲۸۰ هزار واحد مسکن مهر کشور ۴۰ هزار واحد آن سهم استان کردستان است،که ساخت ۹ هزار واحد آن تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.

وی با اشاره به خدمات دستگاه های خدمات رسان در اتمام پروژه های مسکن مهر بیان داشت:تا جایی که مقدور است تمامی امکانات لازم جهت پیشرفت پروژه های مسکن مهر مهیا شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه ساخت چنین پروژه عظیمی در طی ۱۰۰ سال اخیر بی سابقه بوده است،اظهار داشت:خوشبختانه با بازدیدی که از مسکن مهر شهرستان بیجار بعمل آمد از وضعیت خوبی برخوردار است.

وی یادآور شد: برخی مشکلات بنایی و رفاه در این مناطق با همکاری دولت قابل حل است.

مهر آبادی با اشاره به اینکه پرونده مسکن استان کردستان درشهریور ماه سال ۱۳۹۵ بسته خواهدشد گفت: مهمترین مشکل واحدها وبلوکهای مسکن مهر، راه ارتباطی است که تلاش می شود با همکاری شهرداری در اسرع وقت رفع شود.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر از تلاش برای رفع مشکلات مسکن ۸۴ واحدی تخت بیجار خبر داد و گفت: با بهبود وضعیت آب و هوا، مشکل راه ارتباطی و بهبود معابر این منطقه محروم که اغلب از قشر کم درآمد هستند، در دست اقدام قرار خواهد گرفت. از نتیجه حاصل از این دعوت دستورات ذیل صورتجلسه گردید:

???با سلام
?درپی دعوت نماینده محترم مجلس شورای اسلامی ازمعاون وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهرجهت سفر به شهرستان بیجار و بازدید و جلسه با حضور مسئولین تصمیمات زیر اتخاذ گردید:??????
١-کمک جهت تکمیل مسجد امام سجاد(ع) ۵٠ میلیون تومان

٢-کمک به اماده سازی پروژه ۴٢ واحدی ایثارگران هر واحد ۵٠٠ هزار تومان

۳-کمک به اماده سازی پروژه ۸۰واحدی مسکن مهر یک هر واحد ۵٠٠ هزار تومان(۴۰میلیون تومان)

۴-کمک به اماده سازی پروژه ١٣٨ به ازای هر واحد ۵۰۰هزار تومان (۶۹میلیون تومان) ۵- کمک به پروژه ۱۳۸ واحدی جهت اجرای اب وفاضلاب پروژه توسط اداره ابفای شهری به مبلغ ۱۰۰میلیون تومان

۶-کمک به احداث خیابان ٢۴ متری مسکن مهر مبلغ ١٠٠میلیون پول نقد جهت نرده کشی دیوار حایل خیابان ۲۴ متری و تامین قیر مورد نیاز جهت آسفالت معابر اصلی وفرعی و۳۶واحدی مسکن کمیته امداد .???

IMG_4985 IMG_5004 IMG_5006 IMG_5008 IMG_5010 IMG_5014 IMG_5018 IMG_5025 IMG_5028 IMG_5030 IMG_5039

 

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد اتمام پروژه های مسکن مهر کشور تا پایان شهریور ۹۵. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید