رفع اختلافات و ایجاد همدلی مهمترین خانه تکانی مجلس نهم است

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته خبرها, سایت شخصی مهندس سید محمد بیاتیان نماینده مردم شریف و فهیم بیجار ، حسن آباد یاسوکند ، بابارشانی / دبیر کمیسیون صنایع ومعادن مجلس نهم شورای اسلامی

برجسب شده در: , , , , , , , , ,

انتشار یافته در اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ با بدون دیدگاه

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس: رفع اختلافات و ایجاد همدلی مهمترین خانه تکانی مجلس نهم است

سیاست > مجلس – نماینده بیجار گفت: مهمترین خانه تکانی سیاسی مجلس دوری از جدایی و اختلاف است.
 

سید محمد بیاتیان نماینده بیجار ، در گفت و گو با خبرآنلاین درخصوص اینکه چه خانه تکانی باید در مجلس انجام شود با تاکید بر این که خانه تکانی مجلس می تواند دور انداختن اختلافات وصاف کردن دل ها باشد،گفت:برای همدلی و یکدلی در راستای انجام امورات کشور و کمک به دولت باید اختلافات را دور انداخت و به نظر من خانه تکانی مجلس همین است.
این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از خانه تکانی های مهم مجلس کاهش طرح ها و لوایح انبوه در مجلس نهم برای به ارث نرسیدن آن به مجلس بعدی است گفت:این حرف درستی است که ما لوایح و طرح های غیر ضروری را کنار بگذاریم اما یک تکلیف یا درخواستی آقای دکتر لاریجانی از آقای دکتر روحانی خواستند این بود که در بخش هایی که قوانین زائد و دست و پاگیر وجود دارد و یا بخش هایی که نیاز به قوانین وجود داریم، آن ها را به مجلس اعلام کنند.
این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: در راستای بحث اقتصاد مقاومتی و کمک به وضعیت موجود، من فکر میکنم، اگر آن درخواست از سمت دولتی ها بیاید و آقای رئیس جمهور آن را بفرستند ما می توانیم بسیاری از این طرح ها و لوایح غیر ضروری و بعضا با گرایش های سیاسی را کنار بگذاریم و واقعا نگاه مان نگاه ملی باشد و به دور از دسته بندی های سیاسی و گروهی و جناحی کار کشور را پیش ببریم.
بیاتیان در ادامه در خصوص این که آیا مجلس الزامی برای خانه تکانی سیاسی برای سال آخر خود و ورود به انتخابات دارد خاطر نشان کرد:خانه تکانی سیاسی مجلس نهم،دورکردن اختلافات غیر ضروری و نزدیک تر کردن دل ها بین مجلس و دولت و همچنین نمایندگان مجلس با اختلاف سلیقه های مختلف برای انجام اموراتی که مربوط به کل کشور است.
نماینده مردم بیجارادامه داد:اقتصاد مقاومتی نسخه شفا بخش اقتصاد،تولید و صنعت است.

بیاتیان در ادامه با اشاره به اینکه خانه تکانی سیاسی می تواند با جدایی از تمام اختلاف نظرها آغاز شود،خاطر نشان کرد:بایددرگام اول خانه تکانی سیاسی اختلافات راکنار بگذاریم و یک دل شویم زیرا درشرایطی که دشمن، ما را تحریم کرده است،خودمان بایدخود تحریمی ها را کنار بگذاریم.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد رفع اختلافات و ایجاد همدلی مهمترین خانه تکانی مجلس نهم است. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید