زورنمایندگان کردستان به نماینده بیجار نرسید

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته خبرها

برجسب شده در: , , , , , , , ,

انتشار یافته در بهمن ۰۸, ۱۳۹۳ با بدون دیدگاه

در حالی که سه گزینه برای کسب صندلی مدیریت درمان تامین اجتماعی کردستان معرفی شده بودند که در نهایت گزینه مورد نظر سید محمد بیاتیان نماینده بیجار، توانست بر سایر رقبا پیشی گرفته و صندلی ریاست را از آن خود کند.
تغییر مدیر کل درمان تامین اجتماعی کردستان از سال گذشته در استان مطرح شده است و همزمان با این مهم نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی نیز چندین گزینه را برای تصدی این عنوان معرفی کردند که در نهایت هوشنگ فولادی توانست این جایگاه را به دست آورد.
هوشنگ فولادی که اصالتا بیجاری است و در سابقه کاری خود رئیس اورژانس تهران را نیز در سابقه دارد گزینه مورد حمایت سید محمد بیاتیان نماینده فعلی مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی است و در حالی که بیاتیان از منتقدان جدی دولت تدبیر و امید به شمار می رود توانست مدیر مورد نظر خود را صاحب صندلی ریاست کند.
گزینه مورد نظر بیاتیان نماینده بیجار در مجلس شورای اسلامی در حالی موفق به کسب این جایگاه شد که دو گزینه پنج نماینده دیگر استان و همچنین گزینه مورد نظر اصلاح طلبان و استاندار کردستان نتوانست این صندلی مدیریتی در استان را کسب کند و قافیه را به فولادی باخت.
چینش مدیران ادارات و سازمان های دولتی در استان ها از جمله وظایف استاندار با هماهنگی سازمان ها و وزارت خانه های کشوری است ولی این مهم در کردستان چندان جایگاهی ندارد و به همین دلیل معمولا نمایندگان با لابی های های خاص دخالت های متعددی در این حوزه ها دارند.
انتصاب افراد نزدیک به نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی نه تنها در دولت های گذشته که در این دولت نیز در بالاترین سطح ممکن قرار گرفته است و به دلیل ارتباط وکلای مردم با وزراء نمایندگان خیلی راحت گزینه های موردنظر خود را صاحب صندلی های مدیریت می کنند.
هوشنگ فولادی آخرین گزینه ای نخواهد بود که با حمایت یک نماینده صندلی مدیریت را کسب می کند چرا که با توجه به نزدیک شدن به برگزاری انتخابات دور آینده مجلس شورای اسلامی این چینش نیروها با جدیت بیشتری از سوی وکلای مردم استان دنبال می شود.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد زورنمایندگان کردستان به نماینده بیجار نرسید. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید