۲ پروژه راه‌سازی در بیجار افتتاح شد بخشی از قطعه دوم جاده بیجار ـ زنجان و عملیات راه‌سازی روستایی در گرامیداشت دهه فجر در بیجار به بهره‌برداری رسید

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته خبرها

برجسب شده در: , , , , , , , , ,

انتشار یافته در بهمن ۱۹, ۱۳۹۳ با بدون دیدگاه

در گرامیداشت دهه فجر
۲ پروژه راه‌سازی در بیجار افتتاح شد

بخشی از قطعه دوم جاده بیجار ـ زنجان و عملیات راه‌سازی روستایی در گرامیداشت دهه فجر در بیجار به بهره‌برداری رسید.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بیجار، صبح امروز با حضور فرماندار، نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و جمعی از مدیران و روسای ادارات شهرستان بیجار دو پروژه راه‌سازی در بیجار افتتاح شد.

این دو پروژه شامل بخشی از قطعه دوم جاده بیجار زنجان و عملیات راه‌سازی روستایی شامل عملیات اجرایی زیرسازی و آسفالت است که به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم معاون اداره راه و شهرسازی شهرستان بیجار با تبریک دهه مبارک فجر، به پروژه قطعه دوم جاده بیجار ـ زنجان اشاره کرد و گفت: این قطعه به طول ۳ کیلومتر با مشخصات جاده استاندارد است که برای احداث آن ۳ میلیارد تومان از اعتبارات ملی هزینه شده است .

مهندس پورجعفری بیان کرد: همزمان با این پروژه ۲ جاده روستایی هم در بخش کرانی شهرستان بیجار به بهره‌برداری رسید.

به گفته وی، این دو پروژه هشت روستای شیخ بشارت، کورکوره، رستم کندی، امیر اصلان، آغبلاغ طغامین، چطاق، سیوری و شریف کندی را پوشش می‌دهد.

وی افزود: مسیر شیخ بشارت ـ کورکوره به طول هشت و نیم کیلومتر راه فرعی روستایی درجه یک با عرض پنج و نیم متر آسفالت‌ریزی شده و مابقی مسیر در صورت تأمین اعتبار در سال ۹۴ خواهد شد.

به گفته پورجعفری، آغبلاغ طغامین، چطاق، شریف کندی نیز به طول ۳ و نیم کیلومتر با مشخصات ذکر شده به آسفالت قبلی اضافه شده است.

معاون اداره راه و شهرسازی بیجار ادامه داد: برای اجرای این دو پروژه روستایی که راه فرعی درجه یک محسوب می‌شود، ۱۵ میلیارد ریال اعتبارات استانی هزینه شده است.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد ۲ پروژه راه‌سازی در بیجار افتتاح شد بخشی از قطعه دوم جاده بیجار ـ زنجان و عملیات راه‌سازی روستایی در گرامیداشت دهه فجر در بیجار به بهره‌برداری رسید. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید