افتتاح دو پروژه مخابراتی در بیجار امروز سیستم wll روستای چشمه‌کوره و اینترنت پرسرعت شهر پیرتاج از توابع شهرستان بیجار به مناسبت ایام‌الله دهه فجر افتتاح شد.

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته خبرها

برجسب شده در: , , , , , , , , ,

انتشار یافته در بهمن ۱۸, ۱۳۹۳ با بدون دیدگاه

عصر امروز صورت گرفت
افتتاح دو پروژه مخابراتی در بیجار

امروز سیستم wll روستای چشمه‌کوره و اینترنت پرسرعت شهر پیرتاج از توابع شهرستان بیجار به مناسبت ایام‌الله دهه فجر افتتاح شد.

 

 

 

 


 به گزارش خبرگزاری فارس از بیجار، با حضور نماینده و فرماندار و مسئولان عصر امروز همزمان با ایام‌الله دهه فجر سیستم wll روستای چشمه‌کوره بیجار افتتاح شد.

رئیس شرکت مخابرات بیجار در مراسم افتتاحیه این پروژه اظهار کرد: این سیستم قادر به زیرپوشش قرار دادن تلفن خانگی روستاهای ماقوت، مدک و چشمه‌کوره است.

محمد باشوکی عنوان کرد: این پروژه بیش از ۷۰ خانوار روستایی را در روستاهای ذکر شده صاحب تلفن خانگی می‌کند و در کنار آن آنتن‌دهی تلفن همراه بخش چنگ‌الماس را نیز تقویت خواهد کرد.

وی تصریح کرد: برای راه‌اندازی این پروژه که صد‌ و شصمین روستای بیجار را نیز صاحب تلفن خانگی کرده بیش از ۱۵۰ میلیون تومان اعتبار صرف شده است.

قابل ذکر است امروز همچنین با حضور امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم شهرستان بیجار، اینترنت پرسرعت شهر پیرتاج نیز راه‌اندازی شد.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد افتتاح دو پروژه مخابراتی در بیجار امروز سیستم wll روستای چشمه‌کوره و اینترنت پرسرعت شهر پیرتاج از توابع شهرستان بیجار به مناسبت ایام‌الله دهه فجر افتتاح شد.. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید