نابسامانی بازار و بیکاری «تدبیر» می‌طلبد نه سخنرانی دولتمردان

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته خبرها

برجسب شده در: , , , , , , , , ,

انتشار یافته در بهمن ۱۶, ۱۳۹۳ با بدون دیدگاه

نابسامانی بازار و بیکاری «تدبیر» می‌طلبد نه سخنرانی دولتمردان
بیجار بام ایران-نماینده بیجار در مجلس با بیان اینکه نابسامانی های بازار، بیکاری و کمبود دستمزدها تدبیر می طلبد نه سخنرانی دولتمردان تدبیر و امید را، گفت: خدا به همه عقل دهد که وقتی به مقدسات مان توهین میکنند با عاملان آن هم قوم نشویم.

به گزارش بام ایران، سیدمحمد بیاتیان در تذکری شفاهی با تبریک آغاز سی وهفتمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به بخش هایی از سخنان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران،گفت: امام خمینی (ره) فرمودند “چشم دنیا به انقلاب ما معطوف است پس همه ما باید مراقب فعل،عمل و کردارمان باشیم”.

این عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تشکر از برخورد قوه قضائیه با معاون اول احمدی نژاد، گفت: از آغاز برخورد با دانه درشتها توسط قوه قضائیه تشکر میکنم. این اتفاق می تواند مطلع آغاز خوبی برای برخورد با دانه درشت های بزرگی که در جایگاههای خاص حضور دارند باشد، البته امیدوارم این برخورد شامل آقازاده های متخلف هم بشود.

وی با اشاره به طرح دوفوریتی مجلس در واکنش به اقدامات کنگره آمریکا، گفت: طرح یک فوریتی مجلس در برابر تحریم های جدید قدم اول مجلس بود، اما اگر آمریکا و متحدانش و سازمان های به اصطلاح بین€Œالمللی نخواهند حد خود را بدانند و باز جمهوری اسلامی ایران را تحریم کنند،طرح غنی سازی ۶۰ درصد را با قید دوفوریت به صحن علنی مجلس می آوریم.

بیاتیان خواستار هدفمندسازی واقعی یارانه ها توسط نمایندگان مجلس شد و افزود: کاری کنید که فقط اقشار ضعیف از هدفمندی یارانه ها بهره مند شوند نه مرفهان بی درد.

نماینده مردم بیجار با انتقاد از گرانی ها خطاب به دولتمردان متذکر شد: نابسامانی بازار، بلاتکلیفی تولید، بیکاری و ناکافی بودن دستمزدها تدبیر می خواهد نه سخنرانی. کار به جایی رسیده است که نانواییها هم دفاتر نسیه دارند، این مسأله اوج فاجعه است.

این عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: به داد معلمان این قشر فرهیخته برسید. مدیرانی که ده ها میلیون تومان حقوق می گیرند به داد معلمانی که یک میلیون تومان حقوق میگیرند برسند. مطمئن باشید ثمره این اقدام را در تربیت فرزندانمان در آینده مشاهده خواهیم کرد.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد نابسامانی بازار و بیکاری «تدبیر» می‌طلبد نه سخنرانی دولتمردان. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید