کاری کنید که یارانه ها به معنای واقعی هدفمند شود

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته خبرها

برجسب شده در: , , , , , , , , ,

انتشار یافته در بهمن ۱۶, ۱۳۹۳ با بدون دیدگاه

کاری کنید که یارانه ها به معنای واقعی هدفمند شود
کاری کنید که یارانه ها به معنای واقعی هدفمند شود
سرویس: صحن
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه یارانه ها باید به معنای واقعی هدفمند شود، گفت:‌ نمایندگان کمیسیون تلفیق باید کاری کنند که تنها اقشار ضعیف جامعه از یارانه بهره برند نه مرفهین بی درد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمد بیاتیان در نشست علنی امروز چهارشنبه (۱۵ بهمن) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت:‌ از قوه قضاییه که پس از سال‌ها برخورد با دانه  درشت‌ها را شروع کرده تشکر می کنم، خوشبختانه این موضوع می تواند آغازگر خوبی برای برخورد با تخلف‌های بزرگ باشد که امیدواریم آفازاده های متخلف را هم دربرگیرد.

نماینده مردم بیجار درمجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور، ادامه داد:‌ خدا به همه عقل دهد که وقتی به مقدساتمان توهین  می کنند با عاملان هم قوم نشویم و به همه عقل بدهد که وقتی مذاکره می کنیم حداقل جواب تهدیدات دشمن را بدهیم نه اینکه منتقدان دلسوز را با پرخاشگری بنوازیم.

وی تصریح کرد:‌ حرکت دیروز مجلس در طرح  یک فوریتی حفظ دستاوردهای هسته‌ای در مقابله با تحریم های جدید آمریکا قدم اول بود، اگر آمریکا و هم پیمانانش بخواهند که باز تحریممان کنند طرح غنی سازی ۶۰ درصد را با قید دو فوریت به صحن می آوریم و به آن رای قاطعی خواهیم داد.

بیاتیان خطاب به نمایندگان کمیسیون تلفیق، افزود:‌ یارانه ها را به معنای واقعی هدفمند کنید و کاری کنید که فقط قشر ضعیف از هدفمندی یارانه ها بهره ببرند، نه مرفهین بی درد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:‌ گرانی کمر مردم را شکسته و نابسامانی‌های بازار، بیکاری و کمبود دستمزدها تدبیر می‌طلبد نه سخنرانی و دولتمردان تدبیر و امید باید درخصوص حل مشکلات مردم تدبیر کنند

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد کاری کنید که یارانه ها به معنای واقعی هدفمند شود. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید