موفقیت تشکل‌های اجتماعی منوط به دوری کردن از فعالیت سیاسی است

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته خبرها

برجسب شده در: , , , , , , , , ,

انتشار یافته در بهمن ۱۱, ۱۳۹۳ با بدون دیدگاه

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: تشکل ها و سازمان های مردم نهاد تازمانی می توانند موفق شوند که عملکرد خود را به مباحث سیاسی گره نزنند.

IMG_8265 IMG_8290 IMG_8270 IMG_8278 IMG_8281

 سیدمحمد بیاتیان در جلسه کار گروه اجتماعی شهرستان بیجار که با حضور جمعی از روسای ادارات در فرمانداری برگزار شد به رشد نا امیدی در این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: مشکلات فرهنگی، اجتماعی و روانی عمده‌ترین مشکلات را در بیجار تشکیل می‌دهند.

وی با بیان اینکه نا امیدی تنها مختص شهرستان بیجار نیست و در روستاها نیز وجود دارد، گفت: اگر بهترین امکانات و تکنولوژی‌ها به این شهرستان وارد شود با وجود فضای ناامیدی حاکم بر بیجار هیچ موفقیتی حاصل نخواهد شد.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی ایجاد تشکل های مردم نهاد را راه حلی اساسی برای رفع معضل ناامیدی در بیجار دانست و خاطر نشان کرد: تشکل‌ها و سازمانهای مردم نهاد زمانی می‌توانند موفق شوند که عملکرد خود را به مباحث سیاسی گره نزنند.

وی با بیان اینکه مردم حل بسیاری از مسائل را تنها وظیفه دولت می‌دانند، گفت: مردم و بخش خصوصی نقش بی بدیلی در ایجاد فضای شاد و نشاط آور دارند و نباید فکر کنند که همه امور را باید دولت به تنهایی انجام دهد.

بیاتیان بر ایجاد نشاط و شادی در اعیاد مختلف در بیجار تاکید کرد و افزود: جوانان و نیروهای انسانی باید با ایجاد تشکل های مردمی به نابودی ناامیدی و رشد شادی و نشاط در بیجار کمک کنند.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد موفقیت تشکل‌های اجتماعی منوط به دوری کردن از فعالیت سیاسی است. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید