دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرای بیجار افتتاح شد

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته خبرها

برجسب شده در: , , , , , , , ,

انتشار یافته در بهمن ۱۲, ۱۳۹۳ با بدون دیدگاه

بیجار- نماینده مردم بیجار گفت:دبیرستان های علوم و معارف اسلامی صدرا زمینه ساز تربت نیرو های انسانی متعهد در جامعه هستند.

photo_2015-02-01_11-03-39 photo_2015-02-01_11-03-28 photo_2015-02-01_11-03-13 photo_2015-02-01_11-02-31 IMG_8360 IMG_8358 IMG_8353 IMG_8352 IMG_8345 IMG_8314

سید محمد بیاتیان عصر امروز در مراسم افتتاح مدرسه پسران علوم و معارف اسلامی صدرا که با حضور معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور، مدیرکل تبلیغات اسلامی، امام جمعه و مسئولان شهرستان بیجار، اظهار کرد: در ایامی که ما با مشکلات بودجه‌ای مواجه هستیم افتتاح این گونه پروژه‌ها بارقه‌های امید را در دل مردم ایجاد خواهد کرد.

وی افزود: رسالت دبیرستان صدرای بیجار نیز همچون سایر دبیرستان‌های صدرا در سراسر کشور، تربیت نیروی انسانی کارآمد فرهنگی برای انقلاب اسلامی است و امروز در تمام دنیا نیروها و منابع انسانی کارآمد نقش ویژه‌ای را در تعالی آن کشورها دارند.

بیاتیان به دوران هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: در جنگ نابرابر با وجود کمبودها، نبود موشک‌ها، سلاح‌ها و هواپیماها با قدرت ایمان و اعتقادات راسخ در برابر دنیا ایستادیم.

نماینده مردم بیجار، حسن‌آباد‌ یاسوکند و بابارشانی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز اگر در بحث انرژی هسته‌ای و حقوق بشر کارشکنی‌هایی برای کشورمان ایجاد می‌شود به دلیل همین قدرت نرم و اعتقادات راسخ ملت ایران است و دشمنان می‌خواهند ما را از مسیر متعالیمان منحرف سازند.

وی افزود: دشمن به دلیل ترس از انقلاب اسلامی و اقتدار آن در جهان اذعان بر رد این انقلاب دارد و مبحث هسته‌ای را بهانه‌ای برای تحقق بخشیدن به اهدافشان در نظر گرفته‌اند.

بیاتیان خاطر نشان کرد: مشکل اصلی دشمنان، جمهوری اسلامی، ولایت فقیه و قدرت نرم ایران در دنیاست و آنان در برابر این اقتدار و عزت ایرانیان ناامید و سردرگم شده‌اند.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: نیروهای تربیت شده و کارآمد در مدارس علوم و معارف صدرا سربازان جنگ نرم کشور هستند و باید اینگونه مدارس تقویت شوند.

بیاتیان خاطرنشان کرد: در برابر اسلام آمریکایی که داعش و القاعده را پرورش می‌دهد و اسلام جعلی به دنیا صادر می‌کنند، تربیت نیروی انسانی متعهد مبتنی بر ارزش‌های دینی بسیار مهم است.

وی افزود: شهرستان بیجار به عنوان تنگه احد انقلاب اسلامی مطرح بوده و به تعبیر مقام معظم رهبری پایگاه اهل بیت(ع) در تمامی ادوار بوده و مردمان این دیار همواره در خدمت نظام و انقلاب بوده‌اند و باید تربیت نسل جوان و آینده‌ساز مبتنی بر آموزه‌های دینی و اسلامی در اولویت باشد.

 

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرای بیجار افتتاح شد. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید