رسالت امروز ما حضور پررنگ علیه جنگ نرم دشمن است

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته خبرها

برجسب شده در: , , , , , , , ,

انتشار یافته در بهمن ۰۴, ۱۳۹۳ با بدون دیدگاه

رسالت امروز ما حضور پررنگ علیه جنگ نرم دشمن است
رسالت امروز ما حضور پررنگ علیه جنگ نرم دشمن است
سرویس: اقتصادی
محمد بیاتیان با اشاره به کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی، اعلام کرد: این کاهش قیمت به ضرر ماست و رسالت کنونی ما حضور و نقش پر رنگ علیه جنگ نرم دشمن است.

به گزارش خانه ملت ، نماینده مردم بیجار امروز در دومین جلسه هماهنگی رابطین ایثارگران دستگاه های اجرایی استان گفت: مجلس شورای اسلامی اهتمام جدی برای حل مشکلات ایثارگران و رسیدگی به امورات آنان دارد.

محمد بیاتیان اظهار کرد‌: هرگاه در مجلس مطالبه ای راجب به ایثارگران پیش بیاید، همه نمایندگان مجلس با قاطعیت به آن رای می دهند.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی اهتمام جدی برای حل مشکلات ایثارگران و رسیدگی به امورات آنان دارد.

نماینده مردم بیجار عنوان کرد: در حال حاضر کشور در شرایط خاصی قرار دارد و مردم باید این مقطع زمانی حساس را درک کنند.

وی با اشاره به کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی، اعلام کرد: این کاهش قیمت به ضرر ماست و رسالت کنونی ما حضور و نقش پر رنگ علیه جنگ نرم دشمان است.

بیاتیان در ادامه تصریح کرد: امروز همه فرزندان شهدا معرف شخصیت پدر خود هستند و باید نسبت به این مسئله توجه جدی داشته باشند.

وی در پایان یادآور شد: ما امروز باید بزرگترین مدافع امام، رهبری و برنامه های نظام و دولت باشیم زیرا فکر و زبان این کار در ایرانیان وجود دارد.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد رسالت امروز ما حضور پررنگ علیه جنگ نرم دشمن است. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید