رفع مشکلات و دغدغه‌های جامعه ایثارگران در اولویت مجلس است

نوشته شده توسط سیدمحمد بیاتیان نماینده شهرستان بیجار. در دسته خبرها

برجسب شده در: , , , , , , , ,

انتشار یافته در دی ۲۸, ۱۳۹۳ با ۱ دیدگاه

altبه گزارش خبرگزاری فارس از سنندج،محمد بیاتیان ظهر امروز در دومین جلسه استانی رابطان ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان در سنندج اظهار کرد: توسعه امور مرتبط با ایثارگران و ارتقای خدمات رفاهی و تسهیلات لازم برای خانواده معزز شهدا و ایثارگران همواره از اولویت‌های مجلس بوده و نمایندگان مردم در مجلس خود را موظف به این مهم می‌دانند.
وی افزود: با تمام توان برای رفع دغدغه‌های ایثارگران و خانواده معزز شهدا تلاش خواهیم کرد و باید بدانیم که پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های والای شهدا و ایثارگران زمینه‌ساز عزت و تعالی روزافزون کشور است.
بیاتیان بر ایجاد تسهیلات لازم توسط دستگاه‌های اجرایی و در سطح شهرها و روستاهای مختلف استان نسبت به خانواده شهدا و ایثارگران تأکید کرد و گفت:شهدا معرف شخصیت جامعه ما بوده و خانواده‌های آنان نیز بر گردن ما حق والایی دارند.
وی خاطرنشان کرد: پیگیری مطالبات و دغدغه‌های خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران استان را با جدیت در اولویت کاری خود قرار داده و اگر هم نیاز باشد در صحن علنی مجلس قرائت خواهیم کرد.
بیاتیان از حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های والای شهدا به عنوان سرمایه‌های اعتقادی در جامعه نام برد و خواستار تلاش و فعالیت همه رابطان ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی و مسئولان و متولیان امر در این خصوص شد.
نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کردستان سرزمین حماسه‌های جاودان بوده و خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران در این استان مظلوم واقع شده‌اند لذا باید توجه ویژه‌ای به آنان شود.

۱ دیدگاه

۱ دیدگاه در رفع مشکلات و دغدغه‌های جامعه ایثارگران در اولویت مجلس است در حال حاظر وجود دارد . شاید شما مایل به افزودن نظر شخصی خودتان هستید؟

  1. باسلام
    جناب آقای بیاتیان خواهشمندیم که حداقل نگاهی به کارخانه سیمان کردستان داشته باشید چرا که نیروهای نماینده قبلی در اینجا پا گرفته اند و اهمیتی نیز به ایثارگر و خانواده شهدا و اسرا ندارند ، همین مدیر عامل جدید که خودش را خیلی انقلابی جلوه می دهد .

دیدگاهتان را بنویسید